Festival van de Toekomst 2026

Donderdag
05-11-2026

Fokker Terminal, Den Haag 

9.00 - 17.30

Aan boord! Bemanning gezocht voor onze missie richting 2050. 

Pioniers, experts, horizonverbreders, navigators, impact- en verschilmakers. Dát zijn de mensen die onze Missie Mogelijk maken. Mensen die weten waar de kracht van Zuid-Holland ligt en die (inter)nationaal waarde toevoegen in onze reis richting 2050. Mensen die richting durven kiezen. Iemand zoals jij dus. 

Over de missie 
De tijd van nadenken, inspireren en voorbereiden ligt achter ons. Richting kiezen en meedoen, dat is waar het nu om draait. Écht toekomstmaken. Positie kiezen, behouden en zorgen voor groei die iedereen raakt. Dat kan alleen door de krachten te bundelen en samen te werken aan deze missien. En daar hebben we jou voor nodig. 

Bagage 
Tijdens onze Missie Mogelijk komen veel toekomstmakers samen, ieder met eigen kwaliteiten en bagage. Zoals 
Peter Wennink, voormalig CEO van ASML en een van de keynote sprekers die dag. Hij deelt zijn visie op het Nederlandse verdienvermogen en kijkt naar de vraag hoe onze regio mee kan bewegen in een wereld die snel verandert. Welke keuzes moeten we maken om voorop te blijven lopen in belangrijke technologieën en internationale ketens? En wat betekent dat voor de overheid, scholen, onderzoekers en bedrijven?  

Meld je aan via de button. En maak samen met ons Missie Mogelijk.